Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A10
Olkusz Ks. Gajewskiego
kierunek:
Krzeszowice Dworzec PKP
3
57
4
37
5
57
6
42
7
8
9
17
10
11
37
12
52
13
14
22
15
16
02
17
54
18
19
02
20
57