Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Lubicz
kierunek:
Pleszów
5
04
26
46
6
02
17
33
47
7
02
17
32
47
8
02
17
32
47
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
01
16
30
45
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
16
31
46
19
01
16
31
46
20
01
16
31
46
21
01
16
31
46
22
03
23
45
A
23
05
A
23
A
A - Kurs do przystanku Bardosa