Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Czyżyny
kierunek:
Pleszów
5
17
47
6
17
47
7
17
47
8
17
38
9
10
30
50
10
10
30
50
11
10
30
50
12
10
30
50
13
10
30
50
14
10
30
50
15
10
30
50
16
10
30
50
17
10
30
50
18
10
30
50
19
10
30
50
20
10
30
50
21
10
30
50
22
10
30
50
A
23
10
A
30
A
A - Kurs do przystanku Bardosa