Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Klasztorna
kierunek:
Pleszów
5
27
57
6
27
57
7
27
57
8
28
49
9
21
41
10
01
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
01
21
41
18
01
21
41
19
01
21
41
20
01
20
40
21
00
20
40
22
00
20
40
23
00
A
20
A
40
A
A - Kurs do przystanku Bardosa