Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
239
Os.Podwawelskie
kierunek:
Jeziorzany Pętla
3
17
43
4
24
41
A
5
06
A
6
02
22
B
7
06
8
12
A
9
01
53
A
10
41
11
35
12
21
13
06
46
14
01
B
51
15
26
A
16
06
A
41
17
11
A
18
06
31
19
01
51
20
26
A
21
26
22
51
A - Kurs do przystanku Wołowice Kapliczka
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Szlachecka Krzemiennik