Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
239
Ściejowice Kościel
kierunek:
Jeziorzany Pętla
4
15
5
13
A
6
55
B
7
8
45
A
9
10
27
A
11
12
09
13
40
14
35
B
15
16
00
A
17
45
A
18
19
35
20
21
00
A
A - Kurs do przystanku Wołowice Kapliczka
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Szlachecka Krzemiennik