Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
239
Glinnik
kierunek:
Jeziorzany Pętla
3
27
53
4
34
51
A
5
16
A
6
12
32
B
7
16
8
22
A
9
11
10
03
A
51
11
45
12
31
13
16
56
14
11
B
15
01
36
A
16
16
A
51
17
21
A
18
16
41
19
11
20
01
36
A
21
36
22
23
01
A - Kurs do przystanku Wołowice Kapliczka
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Szlachecka Krzemiennik