Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
249
Skalna
kierunek:
Czernichów Rynek
3
05
23
A
4
06
25
59
5
23
45
6
00
30
7
11
40
8
00
B
45
9
50
10
11
00
55
12
13
00
14
05
30
B
15
00
38
16
05
30
17
12
B
45
18
15
19
20
20
20
21
20
22
23
30
A - Kurs do przystanku Czułówek Kapliczka
B - Kurs do przystanku Nowa Wieś Szlachecka Pętla