Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
249
Malczewskiego
kierunek:
Czernichów Rynek
2
57
3
15
A
58
4
17
51
5
15
37
52
6
22
7
03
32
52
B
8
37
9
42
10
52
11
47
12
52
13
57
14
22
B
52
15
30
57
16
22
17
04
B
37
18
07
19
12
20
12
21
12
22
23
22
A - Kurs do przystanku Czułówek Kapliczka
B - Kurs do przystanku Nowa Wieś Szlachecka Pętla