Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
601
Muzeum Narodowe
kierunek:
Zajezdnia Nowa Huta
0
49
1
49
A
2
49
A
3
49
4
19
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
49
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Bieńczyce