Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
601
Uj / Ast
kierunek:
Zajezdnia Nowa Huta
0
50
1
50
A
2
50
A
3
50
4
20
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
50
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Bieńczyce