Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
601
Lubicz
kierunek:
Zajezdnia Nowa Huta
0
01
A
1
01
2
01
A
3
01
A
4
01
31
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Bieńczyce