Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
601
Mistrzejowice
kierunek:
Zajezdnia Nowa Huta
0
17
A
1
17
2
17
A
3
17
A
4
17
47
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Bieńczyce