Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
601
Aleja Róż
kierunek:
Zajezdnia Nowa Huta
0
29
A
1
29
2
29
A
3
29
A
4
29
59
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Bieńczyce