Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Niepołomice Batorego
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
6
30
A
7
30
8
9
10
10
11
35
A
12
13
37
14
25
A
15
16
17
11
18
19
20
15
21
22
25
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki