Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Kowala Grębocin
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
7
05
A
8
9
10
11
12
10
A
13
14
15
00
A
16
17
18
19
20
21
22
23
00
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki