Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
4
29
B
5
30
B
6
26
B
50
B
7
14
B
8
26
B
9
38
B
10
51
B
11
12
00
B
13
12
B
14
26
B
15
38
B
16
55
B
17
40
B
18
19
20
B
20
20
B
21
20
B
22
20
B
23
40
B
B - Kurs do przystanku dw. Łódź Kaliska