Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Cm. Szczecińska
kierunek:
pl. Słoneczny
4
39
5
09
39
6
10
30
54
7
18
42
8
06
30
59
A
9
09
39
10
09
39
11
09
39
12
09
39
13
06
30
54
14
18
42
15
06
30
54
16
18
42
17
09
39
59
A
18
09
39
19
09
39
20
09
39
21
09
39
22
11
39
51
A
23
21
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego