Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N6
Dąbrowa
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
0
24
54
1
24
54
2
24
54
3
24
54
4
24
A
32
A
5
02
A
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
54
23
24
54
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego