Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
LKA
Szczerców pl.Św.Floriana
kierunek:
Łask ul. Kolejowa (Dworzec PKP)
6
16
7
8
9
10
11
12
14
13
14
15
16
17
42