Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Szczecińska - Św. Teresy
kierunek:
pl. Mikulskiego
4
20
40
5
00
20
40
6
00
17
35
50
7
08
25
43
8
00
18
37
55
9
12
30
47
10
05
22
40
57
11
15
32
50
12
07
25
42
58
13
15
33
50
14
08
25
43
15
00
18
35
53
16
10
28
45
17
03
22
40
18
00
20
30
A
40
19
00
20
40
20
00
20
40
21
00
20
40
22
00
20
36
A
56
A
23
16
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego