Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Szczecińska - Św. Teresy
kierunek:
Kusocińskiego
4
29
49
5
07
27
47
6
11
28
43
58
7
13
28
43
58
8
13
25
49
9
09
15
B
29
49
59
A
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
11
28
43
58
15
13
28
43
58
16
11
28
44
58
17
13
27
43
56
18
10
33
53
19
13
14
B
31
53
20
13
33
53
21
15
33
52
22
12
32
53
A
23
13
A
20
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
B - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady