Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Popiełuszki - Wyszyńskiego(Pętla)
kierunek:
Służbowa - dw. Łódź Widzew
4
16
A
26
A
36
A
46
A
56
A
5
06
A
16
A
26
A
36
A
46
A
56
A
6
06
A
16
A
26
A
36
A
46
A
56
A
7
06
A
16
A
26
A
36
A
46
B
56
B
8
06
B
18
B
26
B
35
B
40
C
49
B
9
04
B
10
C
19
B
34
B
49
B
54
C
10
04
B
19
B
34
B
49
A
11
04
A
19
A
34
B
49
B
12
04
B
19
A
34
A
41
A
49
A
56
A
13
04
A
19
A
27
A
36
A
48
A
56
A
14
06
A
16
A
26
A
36
A
46
A
56
A
15
08
A
16
A
26
A
36
A
46
A
56
A
16
06
A
16
B
26
B
36
B
46
B
56
B
17
06
B
16
B
26
B
36
B
44
C
51
B
18
01
B
16
B
19
C
26
B
39
C
46
B
19
06
A
26
A
47
A
20
06
B
26
B
36
A
46
A
56
A
21
06
A
26
A
46
A
22
06
B
27
C
28
A
47
B
48
C
56
C
23
05
C
15
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew
B - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew