Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
77
Zenitowa - Św. Franciszka
kierunek:
Łódź Fabryczna
4
28
58
5
28
6
00
30
7
00
37
8
07
37
9
07
37
10
07
37
11
06
37
12
07
36
13
07
40
14
10
40
15
10
40
16
10
40
17
10
40
18
10
34
19
04
30
20
00
30
21
00
30
22
00
40
B
23
26
B
B - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady