Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Popiełuszki - Wyszyńskiego(Pętla)
kierunek:
Służbowa - dw. Łódź Widzew
4
26
A
46
A
5
06
A
26
A
46
A
6
06
A
26
A
46
A
7
06
A
26
A
46
A
8
06
A
26
B
46
B
9
06
B
26
B
46
B
10
06
B
26
A
46
B
11
06
A
26
B
46
A
12
06
A
26
A
46
A
13
06
A
26
A
46
A
14
06
A
26
A
46
B
15
06
B
26
B
46
B
16
06
B
26
B
46
B
17
06
B
26
A
46
B
18
06
A
26
A
46
A
19
06
B
26
B
46
A
20
06
A
26
A
46
A
21
06
A
26
A
46
A
22
02
B
22
B
44
B
47
C
23
03
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew
B - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew