Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Srebrzyńska - Jarzynowa
kierunek:
Janów
4
41
B
56
B
5
12
A
32
A
52
A
6
12
A
23
A
38
B
51
A
7
08
A
23
A
38
A
51
A
8
08
A
20
A
37
A
43
C
55
A
9
14
A
40
A
43
C
58
A
10
23
A
40
A
58
A
11
23
A
38
A
58
A
12
18
A
46
B
13
03
B
21
B
46
A
56
A
14
08
A
23
A
40
A
57
A
15
11
A
23
A
38
A
53
A
16
10
A
23
A
38
A
53
A
17
08
A
20
A
38
A
53
A
18
12
A
24
C
32
A
52
A
19
12
A
16
C
32
A
54
A
20
14
A
34
B
54
B
21
14
A
34
B
54
A
22
12
A
25
C
45
C
23
05
C
34
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Janów
A - Kurs do przystanku Janów