Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Wielkopolska - Pułaskiego
kierunek:
pl. Mikulskiego
18
44
A
19
20
21
22
49
A
23
09
A
29
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego