Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Więckowskiego - Zachodnia
kierunek:
Kusocińskiego
4
48
5
08
29
49
6
11
28
44
7
02
20
36
52
8
07
22
37
52
9
05
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
21
36
50
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
05
20
35
50
18
05
20
35
50
19
05
16
33
52
20
11
31
50
21
10
30
50
22
10
30
50
23
00
A
19
A
38
A
59
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady