Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N6
Paderewskiego - Zaolziańska
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
0
06
36
1
06
36
2
06
36
3
06
36
4
06
36
A
44
A
5
14
A
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
06
36
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego