Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - Kowalska
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
4
02
B
22
A
42
C
5
02
C
22
A
46
B
6
06
B
26
A
46
B
7
06
B
27
A
47
B
8
07
B
27
A
47
B
9
07
A
27
B
47
A
10
07
B
27
A
47
B
11
07
A
27
B
47
A
12
07
B
27
C
47
C
13
06
A
27
B
47
A
14
07
C
27
A
47
B
15
07
A
27
B
47
A
16
07
B
27
A
47
B
17
07
B
27
A
47
B
18
07
B
27
A
47
B
19
07
B
27
A
46
B
20
06
B
26
A
46
C
21
06
C
26
A
46
B
22
06
B
26
A
46
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
C - Kurs do przystanku Sortownia