Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - Kowalska
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
4
26
A
46
B
5
06
B
26
A
46
B
6
06
B
26
A
46
B
7
07
B
27
A
47
B
8
07
B
27
A
49
B
9
09
A
29
B
47
A
10
07
B
27
A
47
B
11
07
A
27
B
47
A
12
07
B
27
A
47
B
13
07
A
27
B
47
A
14
07
B
27
A
47
B
15
07
A
27
B
47
A
16
07
B
27
A
47
B
17
07
B
26
A
46
B
18
06
B
26
A
46
B
19
06
B
26
A
46
B
20
06
B
26
A
46
B
21
06
B
26
A
46
B
22
06
B
26
A
46
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski