Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Żeromskiego - pl. Barlickiego
kierunek:
Cm. Szczecińska
4
36
56
5
16
36
56
6
15
31
46
7
04
21
39
56
8
14
31
49
9
06
24
41
59
10
16
34
51
11
09
26
44
12
01
19
36
54
13
11
29
47
14
05
22
40
57
15
15
32
50
16
07
25
42
17
00
17
37
56
18
07
A
16
36
56
19
16
36
56
20
16
36
56
21
16
36
47
A
56
22
16
36
47
A
23
07
A
27
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego