Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Śmigłego Rydza - Przybyszewskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
39
A
5
13
A
33
A
53
A
6
13
A
33
A
53
A
7
14
A
34
A
54
A
8
14
A
34
A
54
A
9
14
A
34
A
54
A
10
14
A
34
A
54
A
11
14
A
34
A
54
A
12
14
A
34
A
54
A
13
14
A
34
A
54
A
14
14
A
34
A
54
A
15
14
A
34
A
54
A
16
14
A
34
A
54
A
17
14
A
34
A
54
A
18
14
A
34
A
54
A
19
14
A
34
A
53
A
20
13
A
33
A
53
A
58
D
21
13
A
33
A
53
A
22
13
A
33
A
51
D
23
11
D
22
D
D - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego