Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Strykowska - Kwarcowa
kierunek:
Imielnik Nowy
4
24
C
54
A
5
04
E
14
C
34
D
54
A
6
14
C
29
A
45
D
7
00
A
15
A
30
C
42
D
8
00
A
15
A
30
A
45
D
9
00
A
15
A
35
D
55
A
10
15
A
35
D
55
A
11
15
A
25
B
35
D
55
A
12
15
A
35
A
55
D
13
15
C
25
E
30
A
45
A
14
00
D
15
A
30
C
45
D
15
00
B
15
A
30
A
45
C
16
00
D
15
A
30
C
45
B
17
00
D
15
C
30
A
50
D
18
14
B
34
D
54
A
19
14
A
34
D
54
A
20
14
A
34
D
54
A
21
14
C
34
A
54
D
22
14
B
34
A
54
A
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP
A - Kurs do przystanku Imielnik Nowy
E - Kurs do przystanku Corning (Smolice)
D - Kurs do przystanku Marysin Tęczowa
B - Kurs do przystanku Michałówek / Dobra