Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Śmigłego Rydza - Przybyszewskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
52
A
5
12
A
32
A
52
A
6
12
A
32
A
52
A
7
12
A
33
A
53
A
8
13
A
33
A
53
A
9
14
A
34
A
54
A
10
14
A
34
A
54
A
11
14
B
34
B
54
B
12
14
B
35
B
56
B
13
15
B
35
B
55
B
14
15
B
34
B
54
B
15
14
B
34
B
54
B
16
14
B
34
B
54
B
17
13
B
33
B
52
B
18
12
B
32
B
52
B
19
12
B
32
A
52
A
20
12
A
32
A
52
A
21
12
A
32
A
52
A
22
12
A
32
A
51
C
23
11
C
25
D
D - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego