Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
81
Inflancka - R. Powstańców 1863R.
kierunek:
Cm. Szczecińska
4
19
39
59
5
19
39
59
6
15
27
39
52
7
04
16
28
40
52
8
04
16
28
40
52
9
04
19
34
40
A
49
10
04
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
48
13
03
16
27
39
51
14
04
15
28
40
52
15
04
16
28
40
52
16
04
16
28
40
52
17
04
16
28
40
18
00
09
A
19
28
A
39
59
19
19
39
59
20
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
46
A
23
06
A
16
A
33
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego