Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Łódzka - Bema Nż (Rzgów)
kierunek:
Tuszyńska(Rzgów)
4
26
56
5
46
6
42
A
7
26
8
06
A
46
9
48
10
11
08
12
28
13
08
46
14
28
A
15
18
16
08
48
17
38
18
06
A
19
04
46
20
26
21
06
A
46
22
23
06
A - Kurs do przystanku Ct Ptak Mandoria