Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Łazowskiego - Kosynierów Gdyńskich
kierunek:
Rojna
0
51
B
1
51
B
2
51
B
3
51
B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
51
B
23
51
B
B - Kurs do przystanku Rojna