Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Bandurskiego - Wileńska
kierunek:
Janów
8
49
C
9
49
C
10
11
12
13
14
15
16
17
18
30
C
19
22
C
20
21
22
31
C
51
C
23
11
C
40
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady