Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Kopernika - Łąkowa
kierunek:
Kusocińskiego
5
55
6
25
55
7
25
55
8
25
55
9
20
40
10
05
20
45
11
00
25
45
12
00
25
45
13
05
25
45
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
25
45
17
00
20
40
18
00
20
40
19
05
25
45
20
05
25
45
21
05
25
45
22
05
25
45
57
A
23
14
A
34
A
54
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady