Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Armii Krajowej - Napierskiego
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
37
A
47
B
4
17
A
37
B
57
A
5
30
B
42
A
54
B
6
06
A
18
B
36
A
7
06
A
30
B
54
A
8
18
A
42
B
9
06
A
30
A
54
B
10
18
A
42
A
11
06
B
30
A
54
A
12
17
B
42
A
13
06
A
30
B
54
A
14
18
A
41
B
15
06
A
30
A
54
B
16
18
A
42
B
17
06
A
30
A
54
A
18
17
B
36
A
57
A
19
17
B
57
A
20
37
B
21
17
A
37
B
22
37
A
57
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)