Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Wiączyńska - Wiączyńska 32
kierunek:
Nowosolna
4
05
A
19
C
37
B
5
24
A
39
C
6
11
A
32
B
54
A
7
06
C
32
A
56
C
8
26
A
50
B
9
08
A
56
A
10
32
A
11
08
A
26
C
44
A
12
20
A
56
A
13
44
C
56
A
14
08
B
56
C
15
14
A
44
A
56
C
16
08
B
22
A
50
A
17
08
A
32
C
56
B
18
26
A
56
A
19
30
C
51
A
20
51
A
21
51
A
22
23
04
C
A - Kurs do przystanku Nowosolna
C - Kurs do przystanku Skoszewy
B - Kurs do przystanku Kalonka - Kalonka/Centrum Ojca Pio