Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Bandurskiego - Wróblewskiego
kierunek:
Janów
8
50
C
9
50
C
10
11
12
13
14
15
16
17
18
31
C
19
23
C
20
21
22
32
C
52
C
23
12
C
41
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady