Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Rudzka - Pabianicka
kierunek:
pl. Niepodległości
4
36
A
5
16
A
6
01
A
46
A
7
16
A
46
B
8
16
A
56
A
9
36
A
10
36
A
11
36
A
12
36
A
13
36
A
14
31
A
15
31
A
16
01
B
31
A
17
01
A
31
B
18
36
A
19
16
A
20
16
A
21
36
B
22
16
A
23
08
C
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady