Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Piłsudskiego - Niciarniana
kierunek:
Rojna
0
11
B
41
B
1
11
B
41
A
2
11
B
41
A
3
11
B
41
B
4
11
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
41
A
23
11
B
41
A
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)