Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Pabianicka - Rudzka
kierunek:
pl. Niepodległości
4
37
A
5
17
A
6
02
A
47
A
7
17
A
47
B
8
17
A
57
A
9
37
A
10
37
A
11
37
A
12
37
A
13
37
A
14
32
A
15
32
A
16
02
B
32
A
17
02
A
32
B
18
37
A
19
17
A
20
17
A
21
37
B
22
17
A
23
09
C
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady