Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Łódzka - Smulska (Konstantynów)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
44
A
54
B
4
24
A
44
B
5
04
A
37
B
49
A
6
01
B
13
A
25
B
43
A
7
13
A
37
B
8
01
A
25
A
49
B
9
13
A
37
A
10
01
B
25
A
49
A
11
13
B
37
A
12
01
A
24
B
49
A
13
13
A
37
B
14
01
A
25
A
48
B
15
13
A
37
A
16
01
B
25
A
49
B
17
13
A
37
A
18
01
A
24
B
43
A
19
04
A
24
B
20
04
A
44
B
21
24
A
44
B
22
44
A
23
04
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)