Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Tymienieckiego - Sienkiewicza
kierunek:
Kusocińskiego
4
47
A
5
21
A
41
A
6
01
A
21
A
41
A
7
02
A
23
A
43
A
8
03
A
23
A
43
A
9
03
A
23
A
43
A
10
03
A
23
A
43
A
11
03
A
23
A
43
A
12
03
A
23
A
43
A
13
03
A
23
A
43
A
14
03
A
23
A
43
A
15
03
A
23
A
43
A
16
03
A
23
A
43
A
17
03
A
23
A
43
A
18
03
A
23
A
43
A
19
02
A
22
A
42
A
20
01
A
21
A
41
A
21
01
A
06
D
21
A
41
A
22
01
A
21
A
41
A
59
D
23
19
D
30
D
D - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego