Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Warszawska - dw. Łódź Warszawska
kierunek:
Imielnik Nowy
7
18
D
8
18
D
9
10
02
D
11
22
D
12
22
D
13
22
D
14
22
D
15
22
D
16
22
D
17
22
D
18
22
D
19
22
D
D - Kurs do przystanku Marysin Tęczowa