Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Gojawiczyńskiej - Dąbrowskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
39
B
5
05
A
15
A
25
A
41
A
53
A
6
03
A
13
A
20
A
35
A
45
A
55
A
7
05
A
15
A
25
A
35
A
45
A
55
A
8
05
A
15
A
25
A
30
B
40
B
53
B
9
10
B
18
C
25
B
40
B
48
C
55
B
10
10
B
25
B
33
C
40
B
55
B
11
10
B
25
B
40
B
55
A
12
10
A
25
A
39
A
47
A
55
A
13
09
A
25
A
40
A
55
A
14
10
A
20
A
28
A
36
A
46
A
58
A
15
08
A
18
A
28
A
38
A
48
A
58
A
16
08
A
15
A
28
A
38
A
48
A
58
A
17
03
B
13
B
23
B
33
B
38
C
43
B
51
B
18
03
B
23
B
36
C
46
B
56
C
19
06
B
15
C
30
A
35
C
49
A
20
11
A
25
A
46
A
21
05
A
25
A
45
A
55
A
22
03
A
13
A
23
A
33
A
41
C
51
C
23
07
C
19
C
46
C
57
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego